Systemy audio video

Zapewniamy Ci wyższy komfort rozrywki. Dostarczamy rozwiązania audio video, aby pozwolić czerpać Ci z domu jeszcze więcej!

Systemy multiroom

Jeśli w Twoich żyłach płynie muzyka, to spraw, by płynęła również we wnętrzu Twojego domu! System multiroom umożliwia Ci słuchanie ulubionych brzmień w każdym pomieszczeniu. W każdym z głośników rozbrzmiewać może ten sam dzwięk, bądź... każdy z nich może wypełniać inna muzyka.

Energetyczne towarzystwo poranka, mocniejsze brzmienia w ciągu dnia, a wyciszające melodie wieczorem? Decyzja należy do Ciebie!
Ukryte głośniki zapewniają nagłośnienie towarzyszące Ci na każdym kroku stawianym w Twoim domu. Zależnie od upodobań, słuchaj melodii dzięki systemom audio w najwyższej jakości!

Nagłośnienie
HI-End i Hi-Fi

Charakteryzuje się czystym dźwiękiem, które wiernie odwzorowuje oryginalne brzmienie. Dzięki układowi akustycznemu w który są zaopatrzone nagłośnienia
HI-End i Hi-Fi przeniesiesz się w świat muzyki i poczujesz bogactwo zawartych w niej tonach.

DomoweAudio działa kompleksowo

Nasi specjaliści to osoby dla których misją jest uzyskanie najwyższej jakości dźwięku oraz znalezienie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych klientów. Pomogą Ci dobrać sprzęt, który pozwoli Ci cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem przez lata.
Marzenie kinomanów może stać się Twoją rzeczywistością. Dostarczane systemy audio-video tworzą kino domowe, w którym rozrywka nabiera nowej jakości. DomoweAudio dba o nastrój i wyjątkowość każdego seansu.

Kino domowe

Wystarczy jedno kliknięcie, a nawet jedno słowo, by zadziała się magia...Opuszczające się rolety wyciemniają pomieszczenie, światła gasną, a telewizor ustępuje miejsca wysuwającemu się projektorowi i rozwijającemu się ekranowi. Za chwilę Twój salon zamieni się w salę kinową i zabierze Cię do świata audiowizualnych doznań.

Kinem domowym może stać się zarówno Twój salon, jak i osobne pomieszczenie, które dedykowane będzie niepowtarzalnym momentom przed ekranem.

Rozwiązania audio-video dla Twojej przestrzeni

Stawiamy na technologię.

Tę, która usprawnia codzienność i kontrolę oddaje w Twoje ręce. Sterowanie zdalne z jednego urządzenia usprawnia każde działanie.
Zapytaj o szczegóły
Jeśli cenisz sobie zarządzanie mową, wystarczy słowo a... odtwarzacz wykona Twoje polecenie.

Masz możliwość,
masz DomoweAudio.

Zapytaj o ofertę
crossmenu