Sieci internetowe dla firm

Internet jest filarem, na którym opiera się większość współczesnych przedsiębiorstw. Bez dostępu do sprawnie działającej usługi sieciowej, firma może stracić więcej, niż myślisz.

Niezawodna sieć internetowa

Chcesz, aby Goście Twojego hotelu cieszyli się dostępem internetu z każdego pomieszczenia? Może jesteś właścicielem sklepu wielkopowierzchniowego, a Twoi Klienci wymagają wszystkich kresek na ikonce WiFi?

DomoweAudio daje Ci pewność, że sygnał będzie wzmocniony, a przepływ będzie wspierany przez najnowocześniejsze standardy sieciowe.
Internet dla firm to wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Szczególnie jeśli powierzchnia budynku firmowego jest znacznych rozmiarów. Wówczas na pomoc przychodzi DomoweAudio, które dba o to, aby w każdym miejscu Twojego przedsiębiorstwa, internet działał bez zarzutu.

Nadajniki z dużym zasięgiem

Szybki i niezawodny internet nie zależy tylko od tego, czy wybierzemy światłowód, czy inny internet mobilny. W przestrzeniach o dużej powierzchni istotna jest instalacja nadajników, których zasięg umożliwi docieranie do urządzeń odbiorców nawet na parkingu Twojej firmy.

Odpowiednie ich rozmieszczenie ma kluczowe znaczenie. DomoweAudio dostarcza nadajniki o dużym zasięgu, aby przepływ internetu był stabilny i nie został zachwiany.
Zapytaj o szczegóły

Szafy rackowe

Dbamy również o zagospodarowanie zaplecza sprzętu w formie funkcjonalnych szaf rackowych. Estetyczne szafy serwerowe zapewniają bezpieczeństwo, a także dostęp jedynie dla osób upoważnionych.

Dostęp do sieci

Niezależnie od branży Twojej firmy, dostęp do internetu to podstawa, na której budować możesz stabilne i rozwijające się przedsiębiorstwo. Sprawnie działająca usługa to większy komfort Twoich Klientów, pracowników oraz… Twój. Oferujemy usługi i rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy na wielu płaszczyznach.

Sprawdź i poznaj możliwości technologii bezprzewodowych!

Zapytaj o ofertę
crossmenu