Systemy zabezpieczeń dla firm

Prowadzenie firmy to nieustający proces. Pomagamy przedsiębiorcom w jego usprawnieniu, dostarczając technologie, które kontrolują i zabezpieczają firmę za Ciebie! Oferta kierowana jest do małych, średnich i dużych firm, które chcą rozwijać się bez zmartwień o bezpieczeństwo.

Oko na firmę

Monitoring wizyjny to ochrona osób i mienia, dzięki której masz wszystko pod kontrolą. Sugerujemy umiejscowienie kamer i podpowiadamy Ci, jak najlepiej wykorzystać ich potencjał.

Materiał z monitoringu może być na bieżąco przekazywany do pomieszczenia dla stróża, a rewelacyjna jakość obrazu z kamer pozwoli na sprawną identyfikację w przypadku potencjalnego problemu.
System monitoringu w obiekcie może dostarczać materiał również na… Twojego smartfona. Dzięki temu w każdym miejscu na świecie możesz sprawdzać, jak rozwija się Twoja firma.

Sprawna reakcja dzięki systemom alarmowym

To dzięki nim akcja zamienia się w reakcję i szybkie zapobiegnięcie bądź ugaszenie problemu. Czujniki zainstalowane w przestrzeni Twojej firmy to gwarancja szybkiego powiadamiania w razie pożaru, wycieku gazu, bądź innych niebezpiecznych zdarzeń losowych.

System sygnalizacji alarmu dotyczy również niepożądanych wtargnięć na teren zakładu. Instalacja przycisków napadowych na wypadek włamania bądź zagrożenia życia to bezpieczeństwo pracowników, a także ochrona mienia.

Kontrola dostępu do firmy

  • Wiedza o tym, kto i kiedy przebywa w Twoim zakładzie, to kolejna dawka bezpieczeństwa, ale także kontrola czasu pracy pracowników.
  • To również ułatwienie kontroli ilości osób, która istotna jest szczególnie w dobie pandemii.
  • System videodomofonów w Twojej firmie to lepsza kontrola przybywających i minimalizacja ryzyka.

Obniż ryzyko z systemem zabezpieczeń

Profesjonalne systemy zabezpieczeń to pewność, że Twojej firmie nic nie zagraża. To inwestycja w rozwój, spokój oraz komfort prowadzenia działalności. DomoweAudio oferuje rozwiązania, które docenione zostały przez przedsiębiorców z całej Polski.

Pomożemy Ci w zarządzaniu
Twoją działalnością!

Zapytaj o ofertę
crossmenu