Kino domowe oraz nagłośnienia multiroom – Willa w Gdyni Orłowie

19.12.2023
Szczegóły projektu

Realizacja w wyjątkowej Willi znajdującej się w Gdyni Orłowie obejmowała wykonanie 10 strefowego multiroomu od Monitor Audio. Jest to system nagłośnienia, umożliwiający odtwarzanie radia i serwisów streamingowych w każdej strefie oddzielnie.

Zastosowaliśmy głośniki instalacyjne amerykańskiej marki Origin Acoustics, zapewniającej świetną jakość dźwięku. W celu uzyskania jeszcze lepszych wrażeń wizualnych, można zastosować aluminiowe maskownice sygnowane Bang & Olufsen.

Właściciele zdecydowali się również na kino domowe w salonie. Wykonane zostało one w oparciu o głośniki instalacyjne zamontowane w suficie, dzięki którym zyskujemy dodatkową przestrzeń w salonie.

Sterowanie nagłośnieniem, telewizją i oświetleniem w całym domu nigdy nie było prostsze. Wszystko dzięki wybraniu uniwersalnego pilota RTI. Jest to pilot lub system połączony z aplikacją, który jednym naciśnięciem włącza oświetlenie, wyłącza telewizję, uruchamia Netfilxa. To inteligentne rozwiązanie zapamiętuje również szereg czynności, na przykład po włączeniu telewizora, możemy ustalić, aby światła w salonie zgasły, a temperatura wzrosła o kilka stopni. Sprytne, prawda?

Okres realizacji 01.2021 – 12.2021

Klient
prywatny
Okres realizacji
01.2021 – 12.2021
Nasze inne dotychczasowe projekty.
Zobacz, co już osiągnęliśmy!
Nasze inne dotychczasowe projekty. Zobacz, co już osiągnęliśmy!
crossmenu