Kompleksowa realizacja apartamentu – Gdańsk osiedle Botanica

19.12.2023
Szczegóły projektu

Czas na przedstawienie Wam kompleksowej realizacji na osiedlu Botanica w Gdańsku. Stworzyliśmy tam prawdziwie inteligentny apartament. Poza wykonaniem instalacji elektrycznych, byliśmy również odpowiedzialni za realizację systemu automatyki Fibaro. Jest to system stworzony przez polskiego producenta, umożliwiający sterowanie roletami, oświetleniem, ogrzewaniem czy klimatyzacją z poziomu aplikacji. To bezobsługowe rozwiązanie pozwala również stworzyć określone sekwencje, na przykład zintegrować system alarmowy, tak aby po uzbrojeniu alarmu zgasło światło w domu i zasłoniły się zasłony i rolety.

W tym inteligentnym apartamencie byliśmy również odpowiedzialni za realizację systemu integracji RTI oraz nagłośnienia Multiroom, o którym wspominaliśmy już przedstawiając Wam realizację Willi w Gdyni Orłowie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Za bezpieczeństwo odpowiada system alarmowy zabezpieczający przed włamaniami. Natomiast za niezawodny standard sieci bezprzewodowej odpowiada technologia AX.

Klient
prywatny
Nasze inne dotychczasowe projekty.
Zobacz, co już osiągnęliśmy!
Nasze inne dotychczasowe projekty. Zobacz, co już osiągnęliśmy!
crossmenu