Apartament w standardzie KNX kompletna realizacja - Brabank

19.12.2023
Szczegóły projektu

Podczas kompleksowej realizacji tego apartamentu zaczęliśmy od instalacji elektrycznej. Postawiliśmy na niezawodny system automatyki KXX obsługujący oświetlenie, rolety, ogrzewani oraz klimatyzację. To świetna alternatywa dla tradycyjnych instalacji elektrycznych. Pozwala zintegrować wiele funkcji w jeden system. To gwarancja bezawaryjności i najwyższej jakości.

W tym inteligentnym apartamencie byliśmy również odpowiedzialni za realizację systemu integracji RTI oraz nagłośnienia Multiroom, o którym wspominaliśmy już przedstawiając Wam realizację Willi w Gdyni Orłowie. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Za bezpieczeństwo odpowiada system alarmowy chroniący przed włamaniami oraz dyskretny monitoring, czyli małe i nierzucające się w oczy kamerki. Natomiast za niezawodny standard sieci bezprzewodowej odpowiada technologia AX, gwarantująca szybkie połączenie.

Kolejnym bezobsługowym rozwiązaniem, na które zdecydowali się właściciele, była kontrola dostępu w drzwiach wejściowych, umożliwiająca zdalne otwieranie drzwi gościom.

 

Klient
Brabank
Okres realizacji
10.2022-02.2023
Nasze inne dotychczasowe projekty.
Zobacz, co już osiągnęliśmy!
Nasze inne dotychczasowe projekty. Zobacz, co już osiągnęliśmy!
crossmenu